Kaip pasirinkti žaliuzės?

Kokias pasirinkti žaliuzės, priklauso nuo to kur jos bus naudojamo, ar jos bus naudojamos virtuvėje, ar bus naudojamos miegamajame. Taip pat pasirinkimą gali lemti dizainerio mintys, ar jos bus derinamos prie interjero ar bus kaip dekoro elementas.

Skaityti daugiau: Kaip pasirinkti žaliuzės?

Kaip teisingai eksploatuoti plastikinius langus

Plastikinių langų tarnavimo laiką, kaip ir daugelis kitų aukštųjų technologijų elementų, tinkamai prižiūrint galima ženkliai prailginti naudojant šiuos paprastus veiksmus.

Skaityti daugiau: Kaip teisingai eksploatuoti plastikinius langus

Palangė - kas tai?

 

Palangės yra neatsiejama lango dalis. Jei prieš pusę amžiaus iš palangių buvo reikalaujamas tik patikimumas ir stabilumas, šiais laikais to jau nepakanka.

Skaityti daugiau: Palangė - kas tai?

Mediniai ar plastikiniai?

Namo šilti langai gali būti ir plasti­kiniai, ir mediniai. Kaip pasirinkti? Kuo skiriasi plastikiniai langai nuo medinių langų? 

Skaityti daugiau: Mediniai ar plastikiniai?

Ar reikia šiltinti plastikinį langą?

Paskutiniu metu šis klausimas darosi vis aktualesnis. Dauguma galvoja, kad gerai sumontuoto ir kokybiško plastikinio lango nereikia šiltinti. Iš tiesų tai netiesa. Bėgant laikui plastikinius langus kaip ir medinius reikia šiltinti. Kokios priežastys?

Skaityti daugiau: Ar reikia šiltinti plastikinį langą?

Langų montavimas žiemą - mitai ir realybė

Plastikinių langų montavimo technologija žiemą nedaug skiriasi nuo montavimo technologijos šiltuoju metų laiku, tai reiškia, kad žiemą taip pat galima keistis langus. Priešingai, klientui iš to gali būti tam tikros naudos. Apsvarstykite pagrindinius montavimo ypatumus.

Skaityti daugiau: Langų montavimas žiemą - mitai ir realybė

Šiltas langas - kompleksas sprendimų

Didžiausią šilumos kiekį prarandame per langus, nes jų šilumos laidumas yra didesnis negu kitų išorės atitvarų. O ypač daug jos netenkame per didžiulius vitrininius langus, tapusius modernių namų puošmena. Langus gaminančios įmonės ieško sprendimų, kaip patenkinti vartotojų, siekiančių taupyti šilumos energiją, poreikius. Juolab kad itin sandariuose pasyviuosiuose namuose, kurių statoma vis daugiau, galioja specialūs reikalavimai langams.

Skaityti daugiau: Šiltas langas - kompleksas sprendimų

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews