Kokie būna langai?

Šiais laikas niekas nesistebi kai seni langai keičiami i naujus, plastikinius. Iš pažiūros visi langai yra vienodi, bet taip nėra. Plastikiniai langai skiriasi pagal:

  • stiklų kiekį
  • rėmo forma
  • profilio kokybė
  • stiklo paketo savybės

 

Pagal stiklų kieki stiklo pakete būna:

Vienos kameros stiklo paketas - susideda iš dviejų stiklų (4-6 mm.) nutolusiu vienas nuo kito apie 2 cm. Tai bene pats populiariausias ir ko gero pigiausias langų tipas.

Dvejų kamerų stiklo paketas - susideda iš 3 stiklų nutolusiu vienas nuo kito apie 2 cm. Toks variantas yra geresnis už vienos kameros ir mažiau praleidžia garsą, mažesni šilumos nuostoliai.

Taip pat yra ir trijų kamerų stiklo paketai - jis susideda iš 4 stiklų ir yra pakankamai brangus, bet jo šilumos ir garso izoliacijos parametrai yra labai aukšti.

Pagal rėmo forma:

Šiais laikai rėmo forma gali būti absoliučiai bet kokia - pradedant klasikinė stačiakampė baigiant apvalia. Nuo rėmo formos priklausys ir jo kaina

Pagal profilio kokybė:

Profilis gali būti pagamintas ne tik Vokietijoj, Austrijoj, bet ir Rusijoj. Aišku nuo to priklauso jo kaina ir ilgaamžiškumas. Labai svarbu iš kokios medžiagos pagamintas plastikinio lango profilis.

Pagal stiklo paketo savybės:

Stiklas, panaudotas stiklo paketo gamyboje, gali skirtis ne tik storiu, bet ir savybėmis. Jis gali būti paprastas, šiluma sulaikančiu, apsaugantis nuo saulės, atsparus smūgiams.

Pasirenkant plastikinį langą nereikėtu vadovautis tik jo kaina. Geriau sumokėti truputi daugiau ir džiaugtis kokybišku langu, kuris ilgus metus apsaugos Jūsų busta nuo šalčio, triukšmo ir ultravioletinių saulės spindulių.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews