Langų reguliavimas

 Kas priverčia pareguliuoti plastikinius langus?

  • visų pirma - sezonų kaita, tai yra temperatūrų skirtumas. Kaitinant tiesioginei saulei ar spaudžiant šaltukui, metalinės ir plastikinės langų konstrukcijos plečiasi ir traukiasi. (Todėl, montuojant langus yra paliekami nedideli tarpeliai tarp lango staktos ir sienos - lango "judėjimui".)
  • kita priežastis (pridaranti daugiausiai bėdų) - mechaninis poveikis į langą. Kitaip sakant, "nenormalus" lango nusidėvėjimas. Iš tikrųjų, norint apsaugot langus nuo stiprių deformacijų ir pratęst jų gyvavimo laiką, reiktų atsisakyt kai kurių kenksmingų įpročių.

   Laikui bėgant, lango stakta bei varčia šiek tiek išsikreipia. Tokių pakrypimų galimybė labai priklauso ir nuo langų dydžio. Kuo langai didesni (ir sunkesni), tuo labiau jie yra
linkę išsikreipti, "nusėsti".

   Langų išsikreipimams/deformacijoms įtakos taip pat turi ir spalva. Kuo tamsesnė lango apdaila, tuo labiau lango konstrukcija reaguoja į tiesioginius saulės spindulius.

   Šie lango konstrukcijų pakrypimai dažniausiai yra nežymūs, net gali būti nepastebimi plika akimi. Tačiau, jie gali įtakoti lango varstymą ir sandarumą.

   Priklausomai nuo deformacijos lygio, plastikinius langus įmanoma daugiau ar mažiau atstatyti į teisingą padėtį.

RASOJA LANGAI?

Rasos lašeliai susikaupia dėl per didelio šilumos ir šalčio skirtumo, todėl kitu metų laiku tokių nepatogumų nepatiriame. Žiema, kai lauke labai šalta, langai gali net apledyti.

Kodėl taip nutinka?

Skaityti daugiau: RASOJA LANGAI?

Kokie būna langai?

Šiais laikas niekas nesistebi kai seni langai keičiami i naujus, plastikinius. Iš pažiūros visi langai yra vienodi, bet taip nėra. Plastikiniai langai skiriasi pagal:

Mūsų siūlomų plastikinių langų profilių aprašymai5 KAMERŲ (AS 705)

Šis langas gaminamas iš patikimiausių Europoje komponentų:

  • vokiško „Schüco“ 5 kamerų, 70 mm storio naujo, užapvalinto dizaino plastikinio profilio;
  • Vokiškos, Europos lyderio „Siegenia AUBI“ varstymo furnitūros su 3 papildomomis mikro ventiliacijos galimybėmis ir švelniu varstymu.


VEKA

Visi VEKA langų plastiko profiliai gaminami tik su kalcio-cinko stabilizatoriais - juose nėra švino:

  • VEKA langų profiliai užtikrina pakankamai aukštą apsaugos lygį nuo šalčio ir garso;
  • Dizainas – klasikinio „Softline“ stiliaus, proporcingai gražios išvaizdos, iš išorės lango kontūrai praktiški priežiūrai;
  • Profilio paviršius glotnus, lengvai valomas ir nereikalauja ypatingos priežiūros;

Visi VEKA profiliai pagaminti iš aukštos kokybės PVC – medžiagų, kurioms taikomas 100% perdirbamas.

 

AVANGARDE 7000

5 kamerų tvirtas ir masyvus profilis su kvadrato formos armuote. Šis profilis idealiai tinka didelių konstrukcijų gaminiams. AVANGARDE 7000 išskirtinis dėl gražių užapvalintų kraštų „swingline“ dizaino, labai patogus valyti, pagamintas iš ekologiško ir kokybiško plastiko.
Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews