NAUJIENA!!! ĮTEMPIAMOS LUBOS

Įtempiamos lubos – tai idealus sprendimas butų, namų, biurų, kotedžų interjero apipavidalinimas, suteikiantis patalpoms šiuolaikiškumo, išskirtinumo.  

Įprasta lubų apdaila, reikalauja nemažai laiko ir daugelio priemonių, o įtempiamos lubos yra greitai sumontuojamos ir tarnauja ilgą laiką. Įtempiamų lubų paviršiaus nereikia lyginti ir dažyti, jų montavimo metu beveik nesusidaro dulkių ir kitokių statybinių šiukšlių. Prieš sumontuojant įtempiamas lubas nereikia papildomai remontuoti pagrindinių lubų, nes sumontuotos įtempiamos lubos paslepia visus defektus - dėmes, įtrūkimus, bet kokius nelygumus. Įtempiamos lubos pasižymi praktiškumu, estetiškumu, saugumu, patikimumu. Šių lubų vienas iš pranašumų su greitas sumontavimas, bet kokioje patalpoje.

Įtempiamų lubų sistemą sudaro tik du komponentai - lubų audinys ir tvirtinimo profilis (sieninis arba lubinis), o pats  konstrukcijos nesudėtingumas leidžia atlikti arbus per vieną dieną. Visų pirma prie sienų montuojami profiliai, vėliau ant jų užtempiama lubų medžiaga. Įtempiamos lubos visiškai nepalaiko degimo.

Įtempiamos lubos turi didelę stiprumo atsargą, todėl laikui bėgant jos neįlinksta ir nesideformuoja, bet svarbiausia, kad viskas atliekama greitai, paprastai, patikimai, netriukšmingai ir švariai. Lubos prisitaiko prie nuolat natūraliai judančio pastato, netrūkinėja, nebijo drėgmės, dulkių, o jų paviršius išlieka visada lygus bei švarus.

Dar vienas iš įtempiamų lubų privalumų, jos pasižymi dideliu atsparumu drėgmei - tai padeda apsaugoti Jūsų būstą nuo užliejimo iš viršaus (ypač aktualu žmonėms gyvenantiems butuose) ir nuo bet kokio drėgmės poveikio.

Įtempiamos lubos gali išlaikyti apkrovą iki 100 litrų vandens vienam

Be to, įtempiamose lubose galima greitai sumontuoti apšvietimo prietaisus (pakabinamus, įleidžiamus šviestuvus LED apšvietimą...) , signalizaciją, lengva įrengti elektros instaliaciją, padaryti keleto lygių lubas, paslėpti inžinerines komunikacijas.

Atliekant visus šiuos darbus įtempiamos lubos vis tiek išlieka idealiai lygios.

ĮTEMPIAMOS LUBOS PASIŽYMI:

  • Plačia spalvų įvairovė, (matinės baltos, blizgančios baltos, blizgios spalvotos, su meninės įtempiamos lubos (su Premium foto spauda, standartine foto spauda);
  • Netrūkinėja, neišblunka, nesugeria kvapų, lengvai valomos;
  • Atsparios vandeniui, atlaiko iki 100 litrų vandens kvadratiniame metre.
  • Ant jų nesikondensuoja drėgmė, todėl tinka baseinuose ir vonios kambariuose
  • Nepalaiko degimo, tik lydosi
  • Nepritraukia dulkių, nes yra antistatiškos
  • Gaminamos iš ekologiškai švarių medžiagų, nesukelia alergijos
  • Greitai įrengiamos, per 1 dieną
  • Lubų medžiagai suteikiama net 10 metų garantija.

Lubų gamintojų interniatinio puslapio nuoroda: http://www.lubufabrikas.lt

 

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews